Madeleine Pyk – en samling F769

Nanna Susi

(Finland, Född 1967)
Nanna Susi
(Finland, Född 1967)

NANNA SUSI, "FÖRÄLSKAD I KÄRLEKEN".

A tergo sign. 2015. Olja på duk 120x140 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

3 000
31 620
3 433
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
30 sep 2016 12:34
3 000 EUR
30 sep 2016 0:00
1 000 EUR