Anna Tuori

(Finland, Född 1976)
Anna Tuori
(Finland, Född 1976)

ANNA TUORI, "THEY USE THAT MOON NO MORE II".

A tergo sign. Olja på duk 160x150 cm.

Aboa Vetus & Ars Nova, Åbo 2012.

Utförd 2012.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

4 400
49 588
4 591
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (26 bud)
12
12 okt 2016 22:12
4 400 EUR
13
12 okt 2016 22:12
4 200 EUR
12
12 okt 2016 21:46
4 000 EUR
14
12 okt 2016 20:47
3 900 EUR
12
12 okt 2016 19:35
3 800 EUR
12 okt 2016 18:54
3 700 EUR
13
12 okt 2016 13:47
2 900 EUR
12
12 okt 2016 11:51
2 800 EUR
8
10 okt 2016 14:35
2 700 EUR
10
10 okt 2016 13:42
2 600 EUR
8
10 okt 2016 11:44
2 500 EUR
10
10 okt 2016 7:36
2 200 EUR
8
10 okt 2016 6:39
2 000 EUR
11
9 okt 2016 18:13
1 900 EUR
9
8 okt 2016 20:15
1 750 EUR
10
8 okt 2016 4:37
1 700 EUR
9
7 okt 2016 16:27
1 650 EUR
8
7 okt 2016 8:30
1 600 EUR
6 okt 2016 23:02
1 550 EUR
2 okt 2016 17:59
1 500 EUR
2 okt 2016 10:21
1 200 EUR
29 sep 2016 19:48
800 EUR
29 sep 2016 19:45
500 EUR
29 sep 2016 18:59
320 EUR
29 sep 2016 17:22
300 EUR
29 sep 2016 16:56
111 EUR