GOLVLAMPOR, ETT PAR. Sent 1900-tal.

Metallstomme med skärmar i pergamentimitation. Höjd 181 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
300
3 399
313
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (12 bud)
12 okt 2016 22:08
300 EUR
12 okt 2016 22:08
280 EUR
12 okt 2016 22:08
260 EUR
12 okt 2016 22:07
240 EUR
12 okt 2016 21:45
200 EUR
5 okt 2016 12:58
190 EUR
5 okt 2016 12:58
180 EUR
5 okt 2016 12:58
180 EUR
4 okt 2016 18:15
140 EUR
4 okt 2016 18:15
130 EUR
3 okt 2016 23:21
110 EUR
29 sep 2016 17:54
100 EUR