Nicolai Klodt

(Ryssland, 1865-1918)
Nicolai Klodt
(Ryssland, 1865-1918)

NICOLAI KLODT, LANDSKAP MED KYRKA.

Sign. -98. Olja på duk 72x106 cm.

Николай Клодт. Пейзаж с церковью. 1898. Холст, масло 72х106 см. Подпись.

5 200
58 916
5 425
Utropspris
15 000 - 18 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
5 dec 2016 18:15
5 200 EUR