815492

HELENE SCHJERFBECK, "BILDERBOKEN".

Sign. Handkolorerad litografi, 36/90, bildyta 39x53 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 - 8 000 EUR

    Slutpris

    10 000
    EUR
    105 129 SEK
    11 272 USD

    Budhistorik (27 bud)
    5A14 dec 2016 18:1410000EUR
    414 dec 2016 18:149800EUR
    5A14 dec 2016 18:149600EUR
    Acceptpris på 4 800 EUR uppnåddes