BORDSLYSTER, Sverige 1700-talets slut.

Vit marmorfot med förgyllda bronsbeslag och ljusarmar. Höjd 72 cm.

Renoverad och kompleterad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 500
16 995
1 565
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
8
14 dec 2016 17:44
1 500 EUR
14 dec 2016 7:48
1 400 EUR
13 dec 2016 20:58
500 EUR
12 dec 2016 12:02
200 EUR
11 dec 2016 9:42
61 EUR
10 dec 2016 16:50
55 EUR
5 dec 2016 21:19
50 EUR
5 dec 2016 4:59
44 EUR