Vasili Levi

(Ryssland, 1878-1954)
Vasili Levi
(Ryssland, 1878-1954)

VASILI LEVI, UTSIKT ÖVER FORSEN.

Sign. Olja på pannå 80x60 cm.

В.Ф.Леви. Пейзаж с ручьем. Холст, масло. 80х60 см.

Klubbat pris
1 900
21 793
1 988
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (29 bud)
12 dec 2016 9:26
1 900 EUR
10 dec 2016 9:25
1 850 EUR
8 dec 2016 11:15
1 800 EUR
8 dec 2016 11:15
1 750 EUR
8 dec 2016 11:15
1 700 EUR
8 dec 2016 11:15
1 650 EUR
8 dec 2016 10:33
1 600 EUR
8 dec 2016 10:33
1 550 EUR
7 dec 2016 21:27
1 500 EUR
7 dec 2016 21:27
1 450 EUR
7 dec 2016 21:27
1 400 EUR
7 dec 2016 21:27
1 350 EUR
7 dec 2016 21:27
1 300 EUR
7 dec 2016 21:27
1 250 EUR
7 dec 2016 21:26
1 200 EUR
7 dec 2016 21:26
1 150 EUR
7 dec 2016 21:26
1 100 EUR
7 dec 2016 21:26
1 050 EUR
7 dec 2016 21:26
1 000 EUR
7 dec 2016 21:26
980 EUR
7 dec 2016 21:26
960 EUR
7 dec 2016 21:26
940 EUR
7 dec 2016 21:25
920 EUR
7 dec 2016 21:25
900 EUR
7 dec 2016 21:25
880 EUR
7 dec 2016 21:25
860 EUR
7 dec 2016 21:25
840 EUR
7 dec 2016 21:25
820 EUR
4 dec 2016 15:28
800 EUR