BUFFÉ/SIDEBOARD, empire, Ryssland, 1800-talets första hälft.

Mahogny och mahognyfaner. Bredd 100 cm, djup 44 cm. Höjd 188 cm.

Smärre slitage. Fanerskador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
700
8 001
737
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (15 bud)
14 dec 2016 19:55
700 EUR
14 dec 2016 19:55
680 EUR
14 dec 2016 11:16
670 EUR
14 dec 2016 10:54
650 EUR
14 dec 2016 10:54
630 EUR
11 dec 2016 12:44
620 EUR
11 dec 2016 8:22
600 EUR
11 dec 2016 6:15
500 EUR
10 dec 2016 19:51
480 EUR
10 dec 2016 17:47
440 EUR
10 dec 2016 16:59
400 EUR
10 dec 2016 12:25
55 EUR
5 dec 2016 19:50
40 EUR
3 dec 2016 11:44
35 EUR
1 dec 2016 10:55
30 EUR