LJUSSTAKAR, ETT PAR, silver, St. Petersburg 1800-talets första hälft, 768 g.

Höjd ca 26,5 cm.

Otydliga stämplar, slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 450
16 632
1 517
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
15 dec 2016 20:59
1 450 EUR
15 dec 2016 20:59
1 400 EUR
15 dec 2016 20:58
1 350 EUR
15 dec 2016 20:58
1 300 EUR
15 dec 2016 20:58
1 200 EUR
15 dec 2016 20:58
1 150 EUR
15 dec 2016 20:57
1 100 EUR
15 dec 2016 20:57
1 050 EUR
15 dec 2016 18:53
960 EUR
15 dec 2016 18:53
940 EUR
15 dec 2016 18:53
920 EUR
15 dec 2016 18:53
900 EUR
15 dec 2016 7:47
800 EUR
15 dec 2016 7:47
780 EUR
14 dec 2016 21:36
750 EUR
14 dec 2016 21:36
730 EUR
10 dec 2016 12:40
720 EUR
6 dec 2016 21:20
700 EUR
6 dec 2016 19:36
520 EUR
1 dec 2016 23:07
500 EUR