KINESISK PORSLINSKRUKA, 1700-tal.

Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
600
6 798
626
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (28 bud)
15 dec 2016 20:01
600 EUR
15 dec 2016 20:01
580 EUR
15 dec 2016 20:00
560 EUR
15 dec 2016 20:00
540 EUR
15 dec 2016 19:59
520 EUR
15 dec 2016 19:57
500 EUR
15 dec 2016 19:56
480 EUR
15 dec 2016 19:55
460 EUR
15 dec 2016 19:54
440 EUR
15 dec 2016 19:53
420 EUR
15 dec 2016 19:52
400 EUR
8
15 dec 2016 19:51
380 EUR
15 dec 2016 19:49
360 EUR
15 dec 2016 19:49
350 EUR
15 dec 2016 19:49
320 EUR
15 dec 2016 19:49
300 EUR
15 dec 2016 19:49
280 EUR
15 dec 2016 19:49
260 EUR
15 dec 2016 19:47
240 EUR
15 dec 2016 19:33
220 EUR
15 dec 2016 19:33
209 EUR
15 dec 2016 11:02
200 EUR
15 dec 2016 7:46
190 EUR
14 dec 2016 22:59
180 EUR
14 dec 2016 16:51
170 EUR
14 dec 2016 16:50
160 EUR
14 dec 2016 16:50
160 EUR
4 dec 2016 16:05
150 EUR