RYSK SILVERSKÅL PÅ FOT, St.Petersburg 1837, Lindman, vikt 514 g.

Invändigt förgylld. Höjd 10 cm, diameter 20 cm.

Slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
507
5 744
529
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (17 bud)
14 dec 2016 18:49
507 EUR
14 dec 2016 18:49
500 EUR
14 dec 2016 18:45
480 EUR
14 dec 2016 18:45
460 EUR
14 dec 2016 17:58
440 EUR
14 dec 2016 17:58
420 EUR
14 dec 2016 17:16
321 EUR
14 dec 2016 17:16
301 EUR
7 dec 2016 22:36
280 EUR
7 dec 2016 22:36
260 EUR
6 dec 2016 18:22
240 EUR
6 dec 2016 18:22
220 EUR
5 dec 2016 19:30
200 EUR
2 dec 2016 18:43
150 EUR
2 dec 2016 18:07
100 EUR
1 dec 2016 22:55
55 EUR
1 dec 2016 18:09
50 EUR