SILVERBRICKA, London 1875, vikt 2768 g.

Diameter 52 cm. Kontrollstämplad av A. Tillander 1938.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 111
12 743
1 163
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (13 bud)
15 dec 2016 19:05
1 111 EUR
15 dec 2016 19:05
1 100 EUR
15 dec 2016 19:03
1 050 EUR
15 dec 2016 19:03
1 000 EUR
15 dec 2016 19:02
930 EUR
15 dec 2016 19:00
910 EUR
15 dec 2016 19:00
900 EUR
15 dec 2016 10:41
890 EUR
15 dec 2016 10:41
870 EUR
15 dec 2016 7:59
850 EUR
15 dec 2016 7:45
830 EUR
15 dec 2016 7:45
813 EUR
3 dec 2016 7:51
800 EUR