ETT PAR TENNLJUSSTAKAR, Johan Gustaf Almqvist, Åbo, 1820 och 1823.

Rund fot. Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage, intryckningar, repor. En aning vinglig.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
300
3 441
314
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (4 bud)
15 dec 2016 18:00
300 EUR
12 dec 2016 12:22
250 EUR
2 dec 2016 2:36
220 EUR
1 dec 2016 12:27
200 EUR