IKON, tempera på pannå, Ryssland 1600-talets slut.

Profeten Moses. Storlek 72 x 46 cm.

Slitage, skador. Renoverad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

620
7 025
647
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 dec 2016 19:24
620 EUR
5 dec 2016 0:33
600 EUR
2 dec 2016 13:07
144 EUR
1 dec 2016 19:59
100 EUR