KARMSTOLAR, empire, Ryssland 1800-talets början.

Mahognyfanerade med förgyllda detaljer.

Senare förgyllning.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 300
25 921
2 425
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (22 bud)
10
14 dec 2016 18:10
2 300 EUR
8
14 dec 2016 18:08
2 200 EUR
10
14 dec 2016 18:04
2 100 EUR
8
14 dec 2016 17:54
2 000 EUR
10
14 dec 2016 17:54
2 000 EUR
8
14 dec 2016 17:49
1 950 EUR
10
14 dec 2016 17:49
1 900 EUR
10
14 dec 2016 17:40
1 850 EUR
8
14 dec 2016 17:40
1 800 EUR
10
14 dec 2016 17:40
1 800 EUR
8
14 dec 2016 17:40
1 700 EUR
10
14 dec 2016 17:40
1 650 EUR
8
13 dec 2016 21:21
1 600 EUR
9
13 dec 2016 21:21
1 550 EUR
8
13 dec 2016 13:38
1 500 EUR
12 dec 2016 21:57
1 400 EUR
11 dec 2016 15:55
1 300 EUR
4 dec 2016 22:53
1 250 EUR
2 dec 2016 2:09
575 EUR
1 dec 2016 20:54
555 EUR
1 dec 2016 14:13
40 EUR
1 dec 2016 10:51
30 EUR