837956

ROKOKO SPEGEL, signerad av Pehr Ljung (1743-1819), bildhuggare i Stockholm. Hallstämplad 1776.

Höjd 120 cm, bredd 52 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 - 3 000 EUR

    Slutpris

    2 000
    EUR
    21 026 SEK
    2 254 USD

    Budhistorik (10 bud)
    814 dec 2016 14:292000EUR
    Acceptpris på 2 000 EUR uppnåddes
    814 dec 2016 14:281975EUR
    712 dec 2016 5:10650EUR