837956

ROKOKO SPEGEL, signerad av Pehr Ljung (1743-1819), bildhuggare i Stockholm. Hallstämplad 1776.

Höjd 120 cm, bredd 52 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 - 3 000 EUR

    Slutpris

    2 000
    EUR
    20 545 SEK
    2 272 USD

    Budhistorik (10 bud)
    Acceptpris på 2 000 EUR uppnåddes