ETT PAR SENGUSTAVIANSKA KANDELABRAR, marmor och förgylld brons, 1800-talets början.

Höjd 36,5 cm.

Slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 650
18 695
1 721
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
14 dec 2016 18:17
1 650 EUR
14 dec 2016 18:17
1 600 EUR
14 dec 2016 18:17
1 600 EUR
14 dec 2016 18:11
1 550 EUR
14 dec 2016 15:41
1 500 EUR
14 dec 2016 7:49
1 400 EUR
13 dec 2016 21:02
1 100 EUR
8 dec 2016 9:13
1 000 EUR
3 dec 2016 10:56
244 EUR
2 dec 2016 2:37
200 EUR
2 dec 2016 0:26
35 EUR
1 dec 2016 10:38
30 EUR