OKÄND KONSTNÄR, KRISTUS.

OKÄND KONSTNÄR, KRISTUS.

Italiensk skola 1600/1700-tal. Olja på duk, uppfodrad på pannå 26x21 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 050
11 834
1 096
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (15 bud)
8
14 dec 2016 18:00
1 050 EUR
14 dec 2016 17:59
1 000 EUR
8
14 dec 2016 17:59
1 000 EUR
14 dec 2016 17:59
820 EUR
14 dec 2016 17:59
800 EUR
14 dec 2016 17:53
780 EUR
14 dec 2016 17:53
760 EUR
14 dec 2016 17:52
740 EUR
14 dec 2016 17:52
720 EUR
14 dec 2016 15:47
700 EUR
11 dec 2016 14:32
520 EUR
2 dec 2016 19:41
320 EUR
2 dec 2016 18:20
300 EUR
2 dec 2016 16:26
50 EUR
2 dec 2016 12:54
44 EUR