STOL, nyklassicism, Frankrike 1700-tal

Sitthöjd 45 cm, bredd 60 cm, rygghöjd 96 cm.

Ställvis slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
562
6 367
586
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (17 bud)
15 dec 2016 19:16
562 EUR
15 dec 2016 19:16
542 EUR
15 dec 2016 19:13
522 EUR
15 dec 2016 19:13
502 EUR
15 dec 2016 19:10
471 EUR
15 dec 2016 19:10
451 EUR
15 dec 2016 5:53
420 EUR
15 dec 2016 5:53
400 EUR
14 dec 2016 7:24
380 EUR
13 dec 2016 10:21
360 EUR
13 dec 2016 10:21
350 EUR
12 dec 2016 21:09
340 EUR
12 dec 2016 7:07
320 EUR
12 dec 2016 7:07
310 EUR
11 dec 2016 13:50
300 EUR
8 dec 2016 19:51
270 EUR
1 dec 2016 14:11
30 EUR