Erik Abrahamsson

(Sverige, Född 1913)
Erik Abrahamsson
(Sverige, Född 1913)

ERIK ABRAHAMSSON, MÅNSKEN ÖVER HAVET.

Sign. Olja på duk 41x88 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 450
16 342
1 513
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (30 bud)
10
15 dec 2016 17:11
1 450 EUR
15 dec 2016 13:33
1 400 EUR
9
15 dec 2016 13:33
1 350 EUR
15 dec 2016 13:33
1 350 EUR
9
15 dec 2016 13:06
1 300 EUR
15 dec 2016 12:52
1 250 EUR
9
15 dec 2016 12:13
1 200 EUR
15 dec 2016 12:13
1 150 EUR
9
15 dec 2016 12:13
1 100 EUR
15 dec 2016 12:13
1 050 EUR
9
15 dec 2016 12:13
1 000 EUR
15 dec 2016 12:13
980 EUR
9
15 dec 2016 12:13
960 EUR
15 dec 2016 12:13
940 EUR
9
15 dec 2016 12:13
920 EUR
15 dec 2016 12:13
900 EUR
9
15 dec 2016 11:41
880 EUR
15 dec 2016 11:41
860 EUR
9
15 dec 2016 10:31
840 EUR
15 dec 2016 10:31
820 EUR
9
14 dec 2016 15:06
800 EUR
13 dec 2016 21:19
640 EUR
8
13 dec 2016 19:13
600 EUR
12 dec 2016 20:42
480 EUR
11 dec 2016 23:28
360 EUR
11 dec 2016 14:46
340 EUR
10 dec 2016 12:02
320 EUR
4 dec 2016 21:04
300 EUR
2 dec 2016 11:10
200 EUR
1 dec 2016 22:45
50 EUR