TRE PORSLINSFAT, empire, Wien 1800-talets början.

Genombruten kant med gulddekor. Diameter 24,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
320
3 651
333
Utropspris
300 - 500 EUR
Budhistorik (13 bud)
14 dec 2016 17:44
320 EUR
14 dec 2016 17:44
300 EUR
14 dec 2016 17:44
280 EUR
14 dec 2016 17:44
260 EUR
14 dec 2016 17:44
240 EUR
14 dec 2016 17:44
220 EUR
14 dec 2016 17:44
200 EUR
14 dec 2016 17:44
190 EUR
14 dec 2016 17:44
180 EUR
12 dec 2016 17:23
170 EUR
12 dec 2016 17:23
160 EUR
10 dec 2016 19:03
100 EUR
4 dec 2016 11:00
50 EUR