846005

SPEGEL, empire, signerad av J.M.Berg Göteborg 1800-talets början.

Hallstämplad. Storlek 70x141 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Slitage. Spricka.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 000 - 1 500 EUR

    Slutpris

    800
    EUR
    8 218 SEK
    909 USD

    Budhistorik (3 bud)
    Acceptpris på 800 EUR uppnåddes