SPEGEL, empire, signerad av J.M.Berg Göteborg 1800-talets början.

Hallstämplad. Storlek 70x141 cm.

Slitage. Spricka.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
800
9 016
843
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (3 bud)
14 dec 2016 18:42
800 EUR
14 dec 2016 7:50
750 EUR
1 dec 2016 12:43
200 EUR