Arne Jones E1299

RYSK SILVERKÅSA, Moskva Jacob Wiberg 1829-1852, vikt 268 g.

Inävndigt förgylld. Graverad: Med krönt A och texten "Till minnet av den Sibiriska kronprinsen". Längd 19,5 cm.

Smärre slitage. Otydliga stämplar.

Klubbat pris
827
8 717
946
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (20 bud)
14 dec 2016 18:43
827 EUR
8
14 dec 2016 18:43
807 EUR
8
14 dec 2016 17:50
780 EUR
14 dec 2016 17:14
760 EUR
8
13 dec 2016 17:11
740 EUR
3 dec 2016 21:11
720 EUR
3 dec 2016 21:11
700 EUR
3 dec 2016 17:59
620 EUR
3 dec 2016 17:59
600 EUR
3 dec 2016 17:59
520 EUR
3 dec 2016 17:59
500 EUR
2 dec 2016 20:09
420 EUR
2 dec 2016 19:50
400 EUR
2 dec 2016 17:33
370 EUR
1 dec 2016 22:47
350 EUR
1 dec 2016 18:13
300 EUR
1 dec 2016 17:43
250 EUR
1 dec 2016 16:59
100 EUR
1 dec 2016 15:16
55 EUR
1 dec 2016 11:55
50 EUR