OKÄND KONSTNÄR, ITALIEN 1600-TAL.

Allegoriskt motiv. Olja på duk 58x81 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 800
18 846
2 044
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
9 dec 2016 15:13
1 800 EUR
8 dec 2016 19:40
1 750 EUR
8 dec 2016 19:39
1 700 EUR
8 dec 2016 19:39
1 700 EUR
8 dec 2016 19:39
1 650 EUR
8 dec 2016 19:39
1 600 EUR
8 dec 2016 19:39
1 550 EUR
8 dec 2016 19:39
1 500 EUR
8 dec 2016 19:38
1 450 EUR
8 dec 2016 19:38
1 400 EUR
6 dec 2016 20:10
1 200 EUR
6 dec 2016 19:11
520 EUR
3 dec 2016 10:02
500 EUR