Arne Jones E1299

LAMPETTER ETT PAR, empire, Norrköpings hallstämpel ca 1800-1820.

Höjd 73 cm, bredd 63 cm.

Slitage. Nagg.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 850
19 499
2 117
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
Budhistorik (19 bud)
14 dec 2016 15:17
1 850 EUR
8
14 dec 2016 15:17
1 800 EUR
14 dec 2016 15:17
1 750 EUR
8
14 dec 2016 15:17
1 700 EUR
14 dec 2016 15:17
1 600 EUR
8
14 dec 2016 15:17
1 550 EUR
14 dec 2016 15:16
1 500 EUR
8
14 dec 2016 15:16
1 450 EUR
14 dec 2016 15:16
1 400 EUR
8
14 dec 2016 15:16
1 350 EUR
13 dec 2016 19:04
1 200 EUR
12 dec 2016 12:23
550 EUR
7 dec 2016 11:26
500 EUR
4 dec 2016 19:42
420 EUR
2 dec 2016 16:54
370 EUR
2 dec 2016 2:11
350 EUR
1 dec 2016 21:52
300 EUR
1 dec 2016 19:25
200 EUR
1 dec 2016 16:59
150 EUR