Per Krafft d.y.

(Sverige, 1777-1863)
Per Krafft d.y.
(Sverige, 1777-1863)

PER KRAFFT D.Y., ALLEGORISK KVINNOFIGUR.

Sign. 1833. Olja på duk 74x61 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 650
18 695
1 721
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
Budhistorik (19 bud)
14 dec 2016 17:17
1 650 EUR
14 dec 2016 17:17
1 600 EUR
14 dec 2016 17:17
1 550 EUR
14 dec 2016 17:05
1 500 EUR
14 dec 2016 17:05
1 450 EUR
14 dec 2016 17:02
1 400 EUR
14 dec 2016 16:56
1 350 EUR
14 dec 2016 16:56
1 300 EUR
14 dec 2016 16:49
1 270 EUR
14 dec 2016 16:49
1 220 EUR
14 dec 2016 16:48
1 150 EUR
14 dec 2016 16:48
1 100 EUR
9 dec 2016 15:01
1 000 EUR
7 dec 2016 11:45
900 EUR
5 dec 2016 22:00
800 EUR
4 dec 2016 19:41
600 EUR
3 dec 2016 13:12
500 EUR
1 dec 2016 19:24
250 EUR
1 dec 2016 16:59
200 EUR