SALTSTOL, silver och cloisonné emalj, Ryssland 1900-talets början, otydlig mästarstämpel.

Höjd 7 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 944
22 298
2 034
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (24 bud)
9
15 dec 2016 19:16
1 944 EUR
8
15 dec 2016 19:16
1 900 EUR
8
15 dec 2016 19:16
1 894 EUR
9
15 dec 2016 19:16
1 844 EUR
8
15 dec 2016 17:42
1 550 EUR
15 dec 2016 17:42
1 500 EUR
8
15 dec 2016 16:32
1 150 EUR
15 dec 2016 16:32
1 100 EUR
6 dec 2016 15:09
920 EUR
6 dec 2016 15:09
900 EUR
6 dec 2016 10:58
820 EUR
3 dec 2016 18:03
800 EUR
3 dec 2016 18:03
800 EUR
3 dec 2016 18:03
760 EUR
3 dec 2016 18:03
740 EUR
2 dec 2016 23:31
700 EUR
2 dec 2016 23:31
680 EUR
2 dec 2016 19:54
620 EUR
2 dec 2016 19:54
600 EUR
2 dec 2016 19:44
580 EUR
2 dec 2016 19:44
560 EUR
1 dec 2016 23:06
540 EUR
1 dec 2016 23:06
520 EUR
1 dec 2016 20:51
500 EUR