857510

IKON, tempera på pannå, Ryssland 1800-talets slut.

Heliga Nikolaj. Storlek 18x14 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    642
    EUR
    6 566 SEK
    730 USD

    Budhistorik (10 bud)
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes