857510

IKON, tempera på pannå, Ryssland 1800-talets slut.

Heliga Nikolaj. Storlek 18x14 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    642
    EUR
    6 711 SEK
    727 USD

    Budhistorik (10 bud)
    614 dec 2016 19:00642EUR
    414 dec 2016 18:24622EUR
    613 dec 2016 12:57602EUR
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes