857510

IKON

Tempera på pannå, Ryssland 1800-talets slut.

Heliga Nikolaj. Storlek 18x14 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    642
    EUR
    6 690 SEK
    747 USD

    Budhistorik (10 bud)
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes