Eugène Hazart

(Frankrike, 1838-1891)
Eugène Hazart
(Frankrike, 1838-1891)

EUGÈNE HAZART, KANDELABER, signerad Eug. Hazart, Paris, 1800-talets slut.

Försilvrad brons. Höjd 59 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

550
6 309
576
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
13 dec 2016 9:45
550 EUR
13 dec 2016 3:23
500 EUR
12 dec 2016 12:10
300 EUR
10 dec 2016 7:04
270 EUR
2 dec 2016 17:49
250 EUR