TERRIN, silver, Flament & Champenois, Frankrike 1800-talets slut, vikt 1008 g.

Längd 26 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
600
6 798
626
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (12 bud)
15 dec 2016 19:27
600 EUR
15 dec 2016 19:27
580 EUR
15 dec 2016 19:27
580 EUR
15 dec 2016 19:25
560 EUR
15 dec 2016 13:03
542 EUR
15 dec 2016 13:03
540 EUR
15 dec 2016 13:03
520 EUR
15 dec 2016 9:44
500 EUR
11 dec 2016 17:00
420 EUR
2 dec 2016 21:44
400 EUR
1 dec 2016 23:03
65 EUR
1 dec 2016 14:00
60 EUR