Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

TERRIN, silver, Flament & Champenois, Frankrike 1800-talets slut, vikt 1008 g.

Längd 26 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
600
6 192
686
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (12 bud)
15 dec 2016 19:27
600 EUR
15 dec 2016 19:27
580 EUR
15 dec 2016 19:27
580 EUR
15 dec 2016 19:25
560 EUR
15 dec 2016 13:03
542 EUR
15 dec 2016 13:03
540 EUR
15 dec 2016 13:03
520 EUR
15 dec 2016 9:44
500 EUR
11 dec 2016 17:00
420 EUR
2 dec 2016 21:44
400 EUR
1 dec 2016 23:03
65 EUR
1 dec 2016 14:00
60 EUR