BRÖDKORG MED HÄNKEL, Tyskland 1800-talets slut, kontrollstämpel Sovjetunionen 1900-talets mitt, vikt 694 g.

Diameter 29 cm.

Lagning.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
441
4 997
460
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (7 bud)
15 dec 2016 12:56
441 EUR
15 dec 2016 12:56
421 EUR
15 dec 2016 7:30
420 EUR
10 dec 2016 19:10
400 EUR
7 dec 2016 22:37
240 EUR
6 dec 2016 18:37
200 EUR
1 dec 2016 13:55
40 EUR