TABURETT, mahogny, troligen Ryssland, 1800-talets början.

Svartmålat och bronserat trä. Bredd 57,5 cm, djup 39 cm, sitthöjd 43 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
920
10 497
957
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (34 bud)
15 dec 2016 16:14
920 EUR
15 dec 2016 16:14
900 EUR
15 dec 2016 16:14
880 EUR
15 dec 2016 16:14
860 EUR
15 dec 2016 16:14
840 EUR
15 dec 2016 16:13
820 EUR
15 dec 2016 16:13
800 EUR
15 dec 2016 16:13
780 EUR
15 dec 2016 16:13
760 EUR
15 dec 2016 16:12
740 EUR
15 dec 2016 16:12
720 EUR
15 dec 2016 15:26
700 EUR
15 dec 2016 13:15
700 EUR
15 dec 2016 10:25
680 EUR
15 dec 2016 10:25
660 EUR
15 dec 2016 9:09
640 EUR
15 dec 2016 9:09
620 EUR
15 dec 2016 9:08
600 EUR
15 dec 2016 9:08
580 EUR
15 dec 2016 9:08
560 EUR
15 dec 2016 9:08
540 EUR
15 dec 2016 9:08
520 EUR
15 dec 2016 9:08
500 EUR
13 dec 2016 11:31
480 EUR
13 dec 2016 11:31
460 EUR
13 dec 2016 11:26
420 EUR
13 dec 2016 11:26
400 EUR
11 dec 2016 14:49
320 EUR
11 dec 2016 14:49
300 EUR
8 dec 2016 19:45
200 EUR
3 dec 2016 13:05
110 EUR
3 dec 2016 11:18
100 EUR
2 dec 2016 2:14
70 EUR
1 dec 2016 14:14
60 EUR