BORD, Louis seize stil, 1800-talets slut.

Mahognyfanerd med brons beslag. Marmor skiva. Höjd

Marmorskivan med skada.

Klubbat pris
1 100
12 617
1 151
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (38 bud)
10
15 dec 2016 17:28
1 100 EUR
15 dec 2016 17:27
1 050 EUR
10
15 dec 2016 17:27
1 001 EUR
15 dec 2016 17:27
970 EUR
10
15 dec 2016 17:26
950 EUR
15 dec 2016 17:26
922 EUR
10
15 dec 2016 17:26
902 EUR
15 dec 2016 17:26
821 EUR
10
15 dec 2016 17:26
801 EUR
10
15 dec 2016 17:25
733 EUR
9
15 dec 2016 17:25
713 EUR
9
15 dec 2016 17:24
653 EUR
8
15 dec 2016 17:22
633 EUR
9
15 dec 2016 17:21
613 EUR
15 dec 2016 17:21
600 EUR
15 dec 2016 17:21
544 EUR
8
15 dec 2016 17:21
524 EUR
15 dec 2016 17:20
504 EUR
8
15 dec 2016 17:20
484 EUR
15 dec 2016 13:15
464 EUR
15 dec 2016 13:15
444 EUR
15 dec 2016 13:15
424 EUR
15 dec 2016 13:15
404 EUR
15 dec 2016 12:58
384 EUR
15 dec 2016 11:46
364 EUR
15 dec 2016 11:46
344 EUR
15 dec 2016 11:46
340 EUR
15 dec 2016 6:41
320 EUR
14 dec 2016 16:18
300 EUR
12 dec 2016 21:26
280 EUR
12 dec 2016 21:26
264 EUR
12 dec 2016 16:42
260 EUR
3 dec 2016 12:26
240 EUR
2 dec 2016 21:04
220 EUR
2 dec 2016 15:45
200 EUR
2 dec 2016 13:12
144 EUR
1 dec 2016 15:24
100 EUR
1 dec 2016 14:15
40 EUR