BORD, Louis seize stil, 1800-talets slut.

Mahognyfanerd med brons beslag. Marmor skiva. Höjd

Marmorskivan med skada.

Klubbat pris
1 100
12 518
1 168
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (38 bud)
10
15 dec 2016 17:28
1 100 EUR
15 dec 2016 17:27
1 050 EUR
10
15 dec 2016 17:27
1 001 EUR
15 dec 2016 17:27
970 EUR
10
15 dec 2016 17:26
950 EUR
15 dec 2016 17:26
922 EUR
10
15 dec 2016 17:26
902 EUR
15 dec 2016 17:26
821 EUR
10
15 dec 2016 17:26
801 EUR
10
15 dec 2016 17:25
733 EUR
9
15 dec 2016 17:25
713 EUR
9
15 dec 2016 17:24
653 EUR
8
15 dec 2016 17:22
633 EUR
9
15 dec 2016 17:21
613 EUR
15 dec 2016 17:21
600 EUR
15 dec 2016 17:21
544 EUR
8
15 dec 2016 17:21
524 EUR
15 dec 2016 17:20
504 EUR
8
15 dec 2016 17:20
484 EUR
15 dec 2016 13:15
464 EUR
15 dec 2016 13:15
444 EUR
15 dec 2016 13:15
424 EUR
15 dec 2016 13:15
404 EUR
15 dec 2016 12:58
384 EUR
15 dec 2016 11:46
364 EUR
15 dec 2016 11:46
344 EUR
15 dec 2016 11:46
340 EUR
15 dec 2016 6:41
320 EUR
14 dec 2016 16:18
300 EUR
12 dec 2016 21:26
280 EUR
12 dec 2016 21:26
264 EUR
12 dec 2016 16:42
260 EUR
3 dec 2016 12:26
240 EUR
2 dec 2016 21:04
220 EUR
2 dec 2016 15:45
200 EUR
2 dec 2016 13:12
144 EUR
1 dec 2016 15:24
100 EUR
1 dec 2016 14:15
40 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

97. Hans Hedberg, vas, fajans, Biot, Frankrike.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK