GUSTAVIANSKT KONSOLBORD, sent 1700-tal.

Förgylld med skurna dekorationer. Bredd 100 cm, djup 50,5 cm, höjd 80,5 cm.

Smärre slitage. Senare kalkstensskiva.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 100
23 667
2 191
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (24 bud)
15 dec 2016 16:34
2 100 EUR
15 dec 2016 16:34
2 000 EUR
15 dec 2016 16:34
1 950 EUR
15 dec 2016 16:34
1 850 EUR
15 dec 2016 16:34
1 800 EUR
15 dec 2016 1:38
1 750 EUR
14 dec 2016 16:47
1 700 EUR
8
13 dec 2016 19:44
1 650 EUR
13 dec 2016 19:44
1 600 EUR
13 dec 2016 19:44
1 500 EUR
8
13 dec 2016 19:44
1 450 EUR
13 dec 2016 19:42
1 350 EUR
8
13 dec 2016 19:42
1 300 EUR
11 dec 2016 18:25
1 250 EUR
11 dec 2016 7:34
1 200 EUR
11 dec 2016 7:34
1 150 EUR
10 dec 2016 13:44
1 100 EUR
10 dec 2016 13:44
1 050 EUR
10 dec 2016 13:29
1 000 EUR
10 dec 2016 12:27
360 EUR
9 dec 2016 12:49
330 EUR
7 dec 2016 22:14
310 EUR
1 dec 2016 21:27
100 EUR
1 dec 2016 14:12
30 EUR