Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

ETT PAR GUSTAVIANSKA STOLAR, sent 1700-tal.

Förgyllda. Rygghöjd 88,5 cm. Bredd 53 cm.

Slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
940
9 701
1 075
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (21 bud)
10
14 dec 2016 17:49
940 EUR
9
14 dec 2016 15:42
920 EUR
14 dec 2016 10:52
900 EUR
14 dec 2016 10:52
880 EUR
14 dec 2016 7:37
840 EUR
14 dec 2016 7:37
820 EUR
14 dec 2016 7:36
800 EUR
14 dec 2016 7:36
780 EUR
13 dec 2016 13:22
760 EUR
13 dec 2016 13:22
740 EUR
13 dec 2016 13:21
720 EUR
13 dec 2016 12:36
700 EUR
8
13 dec 2016 12:10
600 EUR
12 dec 2016 21:09
500 EUR
12 dec 2016 7:06
450 EUR
11 dec 2016 20:10
385 EUR
10 dec 2016 17:45
265 EUR
10 dec 2016 16:55
244 EUR
3 dec 2016 10:54
144 EUR
1 dec 2016 16:27
80 EUR
1 dec 2016 14:11
30 EUR