BORD, mahognyfaner, Queen Anne, England 1700-tal.

Höjd 82 cm, bredd 62 cm, djup 36 cm.

Renoverad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
300
3 441
314
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (6 bud)
13 dec 2016 19:26
300 EUR
13 dec 2016 19:26
200 EUR
13 dec 2016 19:25
150 EUR
13 dec 2016 19:25
100 EUR
12 dec 2016 19:54
35 EUR
1 dec 2016 10:57
30 EUR