Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

KARTA, Oost Zee, Johannes van Keulen, 1700-talets början.

Kolorerad. Mått 51,5 x 60 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
370
3 818
423
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (9 bud)
14 dec 2016 10:52
370 EUR
14 dec 2016 10:52
350 EUR
14 dec 2016 10:52
350 EUR
11 dec 2016 15:28
320 EUR
10 dec 2016 9:03
300 EUR
10 dec 2016 9:03
280 EUR
8 dec 2016 17:24
270 EUR
4 dec 2016 14:11
250 EUR
1 dec 2016 12:16
200 EUR