860963

PJOTR OSSOVSKI

"KATEDRALERNA I KREML".

Sign. -85. Olja på duk 85x75 cm.

П.П.Оссовский. Кремлевские соборы. 1985. 85х75 см.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 - 3 500 EUR

    Slutpris

    4 600
    EUR
    48 353 SEK
    5 386 USD

    Budhistorik (27 bud)
    Acceptpris på 2 500 EUR uppnåddes