Pjotr Ossovski

(Ryssland, 1925-2015)
Pjotr Ossovski
(Ryssland, 1925-2015)

PJOTR OSSOVSKI, "KATEDRALERNA I KREML".

Sign. -85. Olja på duk 85x75 cm.

П.П.Оссовский. Кремлевские соборы. 1985. 85х75 см.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 600
52 118
4 799
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
Budhistorik (27 bud)
14 dec 2016 19:03
4 600 EUR
14 dec 2016 19:03
4 400 EUR
14 dec 2016 19:02
4 200 EUR
14 dec 2016 19:02
4 000 EUR
14 dec 2016 19:01
3 900 EUR
14 dec 2016 19:01
3 800 EUR
14 dec 2016 19:00
3 700 EUR
14 dec 2016 18:59
3 600 EUR
14 dec 2016 18:59
3 500 EUR
14 dec 2016 18:58
3 400 EUR
14 dec 2016 18:57
3 300 EUR
14 dec 2016 18:54
3 200 EUR
14 dec 2016 18:51
3 100 EUR
14 dec 2016 18:51
3 000 EUR
14 dec 2016 18:32
2 900 EUR
14 dec 2016 18:27
2 800 EUR
14 dec 2016 18:27
2 800 EUR
14 dec 2016 17:16
2 700 EUR
14 dec 2016 12:44
2 600 EUR
14 dec 2016 9:47
2 500 EUR
11 dec 2016 12:30
2 000 EUR
11 dec 2016 0:22
1 800 EUR
10 dec 2016 13:23
1 600 EUR
6 dec 2016 19:48
1 500 EUR
6 dec 2016 15:28
1 200 EUR
3 dec 2016 16:33
1 000 EUR
2 dec 2016 11:48
300 EUR