RYSK BORDSLAMPA, Empire, 1800-talets första hälft.

Förgylld brons och glas. Höjd ca 61 cm.

Nagg. Ställvis slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

500
5 665
522
Utropspris
2 400 - 2 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
14 dec 2016 10:45
500 EUR
14 dec 2016 10:45
450 EUR
14 dec 2016 10:45
360 EUR
14 dec 2016 6:55
340 EUR
12 dec 2016 18:55
320 EUR
11 dec 2016 14:18
300 EUR
8 dec 2016 15:19
200 EUR
4 dec 2016 18:16
100 EUR
4 dec 2016 15:37
50 EUR
1 dec 2016 19:22
30 EUR