861076

RYSK BORDSLAMPA, Empire, 1800-talets första hälft.

Förgylld brons och glas. Höjd ca 61 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Nagg. Ställvis slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Joachim Borgström

    Joachim Borgström
    Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

    joachim.borgstrom@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 400 - 2 800 EUR

    500
    EUR
    5 136 SEK
    568 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (10 bud)