Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

SIDEBOARD, England 1800-talets första hälft.

Mahogny och mahognyfaner. Längd 197,5 cm, djup 72,5 cm och höjd 97,5 cm.

Renoverad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
400
4 128
458
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
14 dec 2016 17:48
400 EUR
14 dec 2016 16:39
370 EUR
14 dec 2016 14:55
270 EUR
13 dec 2016 23:24
210 EUR
13 dec 2016 18:40
120 EUR
12 dec 2016 19:46
110 EUR
6 dec 2016 9:25
100 EUR
2 dec 2016 16:48
50 EUR
1 dec 2016 10:52
30 EUR