Oscar Törnå

(Sverige, 1842-1894)
Oscar Törnå
(Sverige, 1842-1894)

OSCAR TÖRNÅ, MORGONDIS.

Sign. 1893. Olja på duk 55x81 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konstnär

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
2 000 - 2 200 EUR
Budhistorik (9 bud)
15 dec 2016 0:01
1 000 EUR
14 dec 2016 16:10
920 EUR
12 dec 2016 20:00
900 EUR
10 dec 2016 18:48
870 EUR
4 dec 2016 14:15
850 EUR
3 dec 2016 22:01
800 EUR
2 dec 2016 18:45
600 EUR
2 dec 2016 11:09
400 EUR
1 dec 2016 11:13
220 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

433. Julio Le Parc, "Formes en Contorsions".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK