Frederick Goodall

(England, 1822-1904)
Frederick Goodall
(England, 1822-1904)

FREDRICK GOODALL, BRÖLLOPSSCEN.

Sign. Olja på duk 98x149 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

4 800
54 384
5 008
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
10 dec 2016 17:45
4 800 EUR
3 dec 2016 13:21
4 500 EUR
3 dec 2016 4:06
500 EUR
2 dec 2016 1:15
300 EUR