ETT PAR RYSKA KARMSTOLAR, 1800-talets mitt.

Mahognyfanerad, lös stoppad sits. Rygghöjd 101 cm, bredd 58 cm, djup ca 52 cm.

Renoverad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 200
48 174
4 395
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (44 bud)
14 dec 2016 19:40
4 200 EUR
14 dec 2016 19:40
4 100 EUR
14 dec 2016 19:38
3 700 EUR
14 dec 2016 19:38
3 600 EUR
14 dec 2016 19:38
3 500 EUR
14 dec 2016 19:38
3 400 EUR
14 dec 2016 19:37
3 200 EUR
14 dec 2016 19:37
3 100 EUR
14 dec 2016 19:37
3 000 EUR
14 dec 2016 19:37
2 900 EUR
14 dec 2016 19:37
2 800 EUR
14 dec 2016 19:37
2 700 EUR
14 dec 2016 19:37
2 600 EUR
14 dec 2016 19:37
2 500 EUR
14 dec 2016 19:36
2 400 EUR
14 dec 2016 19:36
2 300 EUR
14 dec 2016 19:36
2 200 EUR
14 dec 2016 19:36
2 100 EUR
14 dec 2016 19:36
1 950 EUR
14 dec 2016 19:36
1 900 EUR
14 dec 2016 19:36
1 750 EUR
14 dec 2016 19:36
1 700 EUR
14 dec 2016 19:18
1 500 EUR
14 dec 2016 18:42
1 450 EUR
14 dec 2016 18:41
1 300 EUR
14 dec 2016 18:41
1 250 EUR
14 dec 2016 18:05
1 000 EUR
14 dec 2016 18:05
980 EUR
14 dec 2016 18:05
940 EUR
14 dec 2016 18:05
920 EUR
14 dec 2016 18:05
860 EUR
14 dec 2016 18:05
840 EUR
14 dec 2016 18:04
800 EUR
14 dec 2016 18:04
780 EUR
14 dec 2016 18:04
740 EUR
14 dec 2016 18:04
720 EUR
14 dec 2016 18:04
680 EUR
14 dec 2016 18:04
660 EUR
14 dec 2016 0:22
620 EUR
11 dec 2016 7:21
600 EUR
10 dec 2016 16:58
400 EUR
9 dec 2016 15:22
100 EUR
4 dec 2016 14:54
80 EUR
1 dec 2016 10:55
30 EUR