PIEDESTAL, Mahognyfanerad, tidigt 1900-tal.

Bronsbeslag, höjd 115 cm.

List lös.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
420
4 759
438
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (13 bud)
14 dec 2016 15:08
420 EUR
14 dec 2016 15:08
400 EUR
14 dec 2016 11:57
380 EUR
14 dec 2016 11:57
360 EUR
14 dec 2016 11:17
320 EUR
10 dec 2016 13:33
300 EUR
9 dec 2016 15:21
110 EUR
9 dec 2016 13:07
100 EUR
3 dec 2016 12:49
70 EUR
3 dec 2016 11:49
60 EUR
2 dec 2016 15:30
50 EUR
2 dec 2016 2:13
40 EUR
1 dec 2016 10:56
30 EUR