PIEDESTALER, ETT PAR, Sverige 1800-talets slut.

Alrotsfanerade. Höjd 115 cm.

Fanerskador. Ena övredelen lös.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
660
7 478
689
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (15 bud)
14 dec 2016 17:24
660 EUR
14 dec 2016 17:12
640 EUR
12 dec 2016 10:07
620 EUR
12 dec 2016 10:07
600 EUR
12 dec 2016 10:07
600 EUR
12 dec 2016 10:07
580 EUR
12 dec 2016 10:07
560 EUR
12 dec 2016 10:07
540 EUR
12 dec 2016 10:07
520 EUR
10 dec 2016 13:32
500 EUR
9 dec 2016 18:00
240 EUR
9 dec 2016 15:19
220 EUR
3 dec 2016 20:53
200 EUR
3 dec 2016 12:50
60 EUR
1 dec 2016 10:52
30 EUR