Anton Heinrich Dieffenbach

(Tyskland, 1831-1914)
Anton Heinrich Dieffenbach
(Tyskland, 1831-1914)

ANTON HEINRICH DIEFFENBACH, FLICKA I SKOGEN.

Sign. 1888. Olja på duk 49x66 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 950
21 977
2 035
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
14 dec 2016 17:52
1 950 EUR
14 dec 2016 17:52
1 900 EUR
14 dec 2016 17:52
1 850 EUR
14 dec 2016 17:50
1 800 EUR
14 dec 2016 17:50
1 750 EUR
14 dec 2016 17:50
1 700 EUR
14 dec 2016 9:56
1 000 EUR
13 dec 2016 19:01
950 EUR
12 dec 2016 18:08
900 EUR
8 dec 2016 19:48
800 EUR
6 dec 2016 21:01
700 EUR
4 dec 2016 23:04
600 EUR
3 dec 2016 13:59
500 EUR