Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

RYSK SKED, silver och cloisonné emalj, Moskva Petr Miljukov 1896-1908.

Längd 18 cm.

Smärre slitage. Emaljskador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
270
2 786
309
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (12 bud)
12 dec 2016 16:22
270 EUR
12 dec 2016 16:22
250 EUR
12 dec 2016 16:22
250 EUR
6 dec 2016 11:22
230 EUR
3 dec 2016 23:20
210 EUR
3 dec 2016 23:20
200 EUR
3 dec 2016 23:20
180 EUR
3 dec 2016 23:20
170 EUR
3 dec 2016 18:04
150 EUR
3 dec 2016 12:57
120 EUR
2 dec 2016 18:52
100 EUR
2 dec 2016 13:31
44 EUR