Hannu Väisänen

(Finland, Född 1951)
Hannu Väisänen
(Finland, Född 1951)

HANNU VÄISÄNEN, "PANE NYT METSÄT PALTTINOIHIN, SALOT VERKAHAN VETÄSE"

Sign. -99. Olja på duk 116x100 cm.

Klubbat pris
2 150
24 231
2 267
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
Budhistorik (17 bud)
13 mar 2017 17:27
2 150 EUR
13 mar 2017 17:26
2 050 EUR
13 mar 2017 17:26
2 000 EUR
13 mar 2017 17:26
1 950 EUR
13 mar 2017 17:26
1 900 EUR
13 mar 2017 17:25
1 850 EUR
13 mar 2017 17:24
1 800 EUR
13 mar 2017 17:24
1 750 EUR
13 mar 2017 17:21
1 650 EUR
13 mar 2017 17:20
1 600 EUR
13 mar 2017 17:20
1 550 EUR
13 mar 2017 17:15
1 450 EUR
13 mar 2017 17:15
1 400 EUR
13 mar 2017 14:43
1 200 EUR
12 mar 2017 23:50
1 000 EUR
9 mar 2017 15:22
720 EUR
2 mar 2017 17:49
700 EUR