Kari Alakoski

(Finland)
Kari Alakoski
(Finland)

KARI ALAKOSKI, SKULPTUR. Loimu. Sign. Kari Alakoski, Nj -09.

Flerfärgat glas. Höjd 63,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
300
3 399
313
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (5 bud)
13 mar 2017 1:04
300 EUR
13 mar 2017 1:03
250 EUR
13 mar 2017 1:03
200 EUR
6 mar 2017 9:49
100 EUR
2 mar 2017 16:33
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

23. Vacheron & Constantin, "Lapis Lazuli", ca 1975.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK